O mně

V současné době pracuji na pozici SEO specialisty ve zlatnictví KLENOTA. Zároveň optimalizaci pro vyhledávače konzultuji a vytvářím jednoduché weby na WordPressu.

Zkušenosti s tvorbou webu a SEO jsem sbíral od svého studia na PřF UK, kdy bylo součástí mé bakalářské a posléze i diplomové práce tvorba webu Studium chemie, který funguje dodnes (i když v obměněné podobě).

Po skončení studia v roce 2012 jsem nastoupil do společnosti Fox Media, kde jsem krátce působil jako HTML & CSS kodér. Následně jsem na tři a půl roku zakotvil ve společnosti Centrum.cz, která se posléze zfůzovala na Economia.cz. Tady jsem měl pod vedením Míry Rojka na starosti SEO pro službu Najisto.cz a správu služby Stahuj.cz.

V roce 2016 jsem nastoupil do služeb agentury Sun Marketing, která dnes spadá pod brand Taste. Zde jsem si během intenzivního roku vyzkoušel práci pro velké klienty, jakými byli Viessmann, Harfasport nebo Meyra i vystoupení na konferenci SEO Restart. S kolegy Matýskem a Rišem jsme také sepsali e-book Ochutnejte technické SEO

V létě 2017 jsem nastoupil do Seznam.cz, kde jsem u Jardy Hlavinky pracoval na velkých službách jakými jsou srovnávač cen Zboží.cz, nebo obsahové weby garaz.cz a prozeny.cz. Během působení v Seznamu jsem opět vystoupil na konferenci SEO Restart s tématem A/B testování v SEO.

Jak už jsem předeslal na začátku, nyní dělám SEO ve společnosti KLENOTA, kde se kromě českého trhu nyní orientujeme zejména na Slovensko, USA a Německo. Až budete plánovat svatbu, mrkněte na naše snubní prsteny, stojí za to ;).